О переименовании некоторых улиц города Лисаковска Костанайской области
Совместное постановление акимата Костанайской области от 23 мая 2018 года № 6 и решение маслихата Костанайской области от 23 мая 2018 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2018 года № 7831
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 12 марта 2018 года, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина и Тобольская города Лисаковска Костанайской области на улицу Мәңгілік Ел города Лисаковска Костанайской области.
2. Переименовать улицу Коммунистическая города Лисаковска Костанайской области на улицу Достық города Лисаковска Костанайской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии
Костанайского областного маслихата
А. Даданова
Секретарь
Костанайского областного маслихата
С. Ещанов

Қостанай облысы Лисаков қаласының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 6 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № 270 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 маусымда № 7831 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 наурыздағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Лисаков қаласының Ленин және Тобольская көшесі Қостанай облысы Лисаков қаласының Мәңгілік Ел көшесі деп қайта аталсын.
2. Қостанай облысы Лисаков қаласының Коммунистическая көшесі Қостанай облысы Лисаков қаласының Достық көшесі деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық
мәслихаты сессиясының төрайымы
А. Даданова
Қостанай
облыстық мәслихатының хатшысы
С. Ещанов