Об областном бюджете Костанайской области на 2019-2021 годы
Решение маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2018 года № 8166. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 227 181,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 862 318,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 161 116,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 130,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 206 196 616,8 тысячи тенге;
2) затраты – 212 445 811,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 383 683,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 512 466,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 128 782,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 000 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 602 313,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 602 313,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайской области от 24.12.2019 № 465 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджетов городов областного значения в областной бюджет в сумме 14789409,0 тысяч тенге, в том числе:
города Костаная – 8393979,0 тысяч тенге;
города Рудного – 6395430,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов и городов областного значения, в сумме 32648313,0 тысяч тенге, в том числе:
Алтынсаринского района – 1423064,0 тысячи тенге;
Амангельдинского района – 2093154,0 тысячи тенге;
Аулиекольского района – 3063865,0 тысяч тенге;
Денисовского района – 1692973,0 тысячи тенге;
Джангельдинского района – 2149068,0 тысяч тенге;
Житикаринского района – 1610270,0 тысяч тенге;
Камыстинского района – 1386763,0 тысячи тенге;
Карабалыкского района – 1865567,0 тысяч тенге;
Карасуского района – 2007141,0 тысяча тенге;
Костанайского района – 1842341,0 тысяча тенге;
Мендыкаринского района – 2130902,0 тысячи тенге;
Наурзумского района – 1419564,0 тысячи тенге;

Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 347 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 8166 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212 227 181,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 862 318,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 161 116,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 206 196 616,8 мың теңге;
2) шығындар – 212 445 811,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 383 683,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 10 512 466,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7 128 782,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 000 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 602 313,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 602 313,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 24.12.2019 № 465 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 14789409,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қостанай қаласынан – 8393979,0 мың теңге;
Рудный қаласынан – 6395430,0 мың теңге.
3. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 32648313,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Алтынсарин ауданына – 1423064,0 мың теңге;
Амангелді ауданына – 2093154,0 мың теңге;
Әулиекөл ауданына – 3063865,0 мың теңге;
Денисов ауданына – 1692973,0 мың теңге;
Жангелдин ауданына – 2149068,0 мың теңге;
Жітіқара ауданына – 1610270,0 мың теңге;
Қамысты ауданына – 1386763,0 мың теңге;
Қарабалық ауданына – 1865567,0 мың теңге;
Қарасу ауданына – 2007141,0 мың теңге;
Қостанай ауданына – 1842341,0 мың теңге;
Меңдіқара ауданына – 2130902,0 мың теңге;
Науырзым ауданына – 1419564,0 мың теңге;

Сарыкольского района – 1804827,0 тысяч тенге;
района Беимбета Майлина – 1155596,0 тысяч тенге;
Узункольского района – 1810267,0 тысяч тенге;
Федоровского района – 2075877,0 тысяч тенге;
города Аркалыка – 2318311,0 тысяч тенге;
города Лисаковска – 798763,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением маслихата Костанайской области от 22.11.2019 № 445 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел;
2) повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел;
3) выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних;
4) возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях;
5) субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса;
6) субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
7) субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования;
8) субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость;
9) повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности;
10) выплату государственной адресной социальной помощи;
11) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
12) размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
13) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
14) услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам;
15) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
16) на развитие рынка труда;
17) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;

Сарыкөл ауданына – 1804827,0 мың теңге;
Бейімбет Майлин ауданына – 1155596,0 мың теңге;
Ұзынкөл ауданына – 1810267,0 мың теңге;
Федоров ауданына – 2075877,0 мың теңге;
Арқалық қаласына – 2318311,0 мың теңге;
Лисаков қаласына – 798763,0 мың теңге сомасында белгіленсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы мәслихатының 22.11.2019 № 445 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мынадай:
1) ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға;
2) ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
3) жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге;
4) инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге;
5) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға;
6) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
7) ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға;
8) агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға;
9) орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге;
10) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
11) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
12) үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға;
13) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
14) кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге;
15) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
16) еңбек нарығын дамытуға;
17) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

18) апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
19) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
20) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
21) доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования;
22) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
23) увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ;
24) доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ;
25) проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда;
26) закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов;
27) пропаганду здорового образа жизни;
28) реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД;
29) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
30) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы.
Распределение трансфертов, предусмотренных подпунктами 10), 11), 12), 13), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 29) и 30) настоящего пункта, осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
5. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление сумм кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение сумм указанных кредитов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
6. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление сумм кредитов из республиканского бюджета на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства.
8. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета, в том числе целевых трансфертов и кредитов на:
1) строительство и реконструкцию объектов образования для сейсмоусиления организаций среднего образования;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы жилищного строительства "Нұрлы жер", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2018 года № 372 "Об утверждении Государственной программы жилищного строительства "Нұрлы жер"";

18) орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
19) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
20) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге;
21) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге;
22) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
23) мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға;
24) мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге;
25) медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне;
26) вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға;
27) саламатты өмір салтын насихаттауға;
28) ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға;
29) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
30) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге.
Осы тармақтың 10), 11), 12), 13), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 29) және 30) тармақшаларында көзделген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
5. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген кредиттер сомасын бөлу Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
6. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық орталықтарда және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін республикалық бюджеттен кредиттер сомасы түсімінің көзделгені ескерілсін.
7. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға республикалық бюджеттен қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен қаражат түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) орта білім ұйымдарын сейсмикалық күшейту үшін білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
2) Қазақстан Республика Үкіметінің 2018 жылғы 22 маусымдағы № 372 ""Нұрлы жер" мемлекеттік тұрғын үй құрылысы бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген, "Нұрлы жер" мемлекеттік тұрғын үй құрылысы бағдарламасының шеңберінде инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;

3) строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
4) развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5) развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы развития регионов до 2020 года, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 767 "Об утверждении Государственной программы развития регионов до 2020 года" (далее – Государственная программа развития регионов до 2020 года);
6) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Государственной программы развития регионов до 2020 года;
7) развитие газотранспортной инфраструктуры;
8) развитие транспортной инфраструктуры;
9) развитие инфраструктуры воздушного транспорта;
10) развитие индустриальной инфраструктуры;
11) кредитование на реконструкцию и строительство систем теплоснабжения.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области (за исключением целевых трансфертов, предусмотренных подпунктами 7), 9), 10) настоящего пункта).
9. Установить нормативы распределения доходов путем зачисления 100 процентов индивидуального подоходного налога и социального налога в бюджеты районов и городов.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2019 год в сумме 88202,0 тысячи тенге.
11. Установить лимит долга местного исполнительного органа Костанайской области на 31 декабря 2019 года в размере 52 863 853,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата Костанайской области от 22.11.2019 № 445 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление
экономики и бюджетного
планирования акимата
Костанайской области"
_____________ А. Бекбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2018 года № 347
Областной бюджет Костанайской области на 2019 год

3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
4) инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
5) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 767 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" қаулысымен (бұдан әрі - Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы) бекітілген, Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
6) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
7) газ-көліктік инфрақұрылымын дамытуға;
8) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
9) әуе көлігі инфрақұрылымын дамытуға;
10) индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
11) жылу жабдықтары жүйелерін реконструкциялауына және құрылысына кредит беруге арналған нысаналы трансферттер.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады (осы тармақтың 7), 9), 10) тармақшаларында көзделген нысаналы трансфертті қоспағанда).
9. Аудандар мен қалалар бюджеттеріне жеке табыс салығы мен әлеуметтік салықтың 100 пайызын есепке алу жолымен кірістерді бөлу нормативтері белгіленсін.
10. Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 88202,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
11. 2019 жылғы 31 желтоқсанға Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының борыш лимиті 52 863 853,7 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 22.11.2019 № 445 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
____________ А. Бекбаева
Мәслихаттың
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 347 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2019 жылға арналған облыстық бюджеті

1034150,7
253
Управление здравоохранения области
1034150,7
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1034150,7
4
Поликлиники
19350,0
253
Управление здравоохранения области
19350,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
19350,0
5
Другие виды медицинской помощи
77398,0
253
Управление здравоохранения области
77398,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
77398,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3405696,0
253
Управление здравоохранения области
3405696,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
170113,7
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
195490,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
15575,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
37376,0
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
123000,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
10669,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2853472,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
12180500,0
1
Социальное обеспечение
8577388,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7098020,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
844854,2
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1274990,3
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
115735,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
355794,6

1034150,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1034150,7
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1034150,7
4
Емханалар
19350,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19350,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
19350,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
77398,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
77398,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
77398,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3405696,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3405696,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
170113,7
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
195490,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
15575,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
37376,0
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
123000,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
10669,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2853472,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
12180500,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8577388,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7098020,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
844854,2
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1274990,3
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
115735,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
355794,6

049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
4398177,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
108469,0
261
Управление образования области
924009,7
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
863231,4
037
Социальная реабилитация
60778,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
555358,2
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
555358,2
2
Социальная помощь
388977,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
388977,2
003
Социальная поддержка инвалидов
387467,2
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1510,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3214134,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3114056,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
153205,0
007
Капитальные расходы государственного органа
7128,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5104,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1797087,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
211,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
251158,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5746,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17200,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4398177,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108469,0
261
Облыстың білім басқармасы
924009,7
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
863231,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
60778,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
555358,2
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
555358,2
2
Әлеуметтiк көмек
388977,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
388977,2
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
387467,2
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1510,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3214134,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3114056,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153205,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7128,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5104,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1797087,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
211,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
251158,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5746,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17200,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

003
Капитальные расходы государственного органа
100,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
85481,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9757,3
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2549513,1
1
Топливо и энергетика
726989,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
726989,7
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
459612,9
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
26932,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
240444,8
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1822523,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1822523,4
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
121767,2
071
Развитие газотранспортной системы
1700756,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
31909949,6
1
Сельское хозяйство
30080760,8
719
Управление ветеринарии области
374769,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
98568,4
003
Капитальные расходы государственного органа
6605,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2830,2
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34443,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
232322,0
741
Управление сельского хозяйства и земельных отношений области
29705991,8
002
Поддержка семеноводства
1499064,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4575,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
43000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
5599870,5
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
85481,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9757,3
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2549513,1
1
Отын және энергетика
726989,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
726989,7
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
459612,9
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
26932,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
240444,8
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1822523,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1822523,4
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
121767,2
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1700756,2
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
31909949,6
1
Ауыл шаруашылығы
30080760,8
719
Облыстың ветеринария басқармасы
374769,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98568,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6605,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2830,2
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34443,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232322,0
741
Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы
29705991,8
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1499064,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4575,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
43000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
5599870,5
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

74609,7
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
6500,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2388598,6
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
10365753,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6761404,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
128388,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
160211,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2072516,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
579326,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
17352,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4824,0
2
Водное хозяйство
316,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
316,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
316,0
3
Лесное хозяйство
1232015,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1232015,0
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1211822,7
006
Охрана животного мира
20192,3
5
Охрана окружающей среды
167909,8
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
167909,8
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
121484,5
008
Мероприятия по охране окружающей среды
32374,3
013
Капитальные расходы государственного органа
3051,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11000,0
6
Земельные отношения
55592,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
55592,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

74609,7
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
6500,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2388598,6
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
10365753,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6761404,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
128388,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
160211,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуды кредиттеу, сондай-ақ лизинг беру кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2072516,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
579326,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттер бойынша ішінара кепілдендіру
17352,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
4824,0
2
Су шаруашылығы
316,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
316,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
316,0
3
Орман шаруашылығы
1232015,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1232015,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1211822,7
006
Жануарлар дүниесін қорғау
20192,3
5
Қоршаған ортаны қорғау
167909,8
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
167909,8
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121484,5
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
32374,3
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3051,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11000,0
6
Жер қатынастары
55592,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
55592,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

113959,2
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
164184,0
011
Капитальные расходы государственного органа
15936,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4496655,5
13
Прочие
15523582,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2702585,4
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2175696,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
30000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1988296,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
85000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42800,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
29600,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
526889,4
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
502236,5
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
24652,9
9
Прочие
12820997,2
253
Управление здравоохранения области
487154,5
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
481565,5
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
5589,0
257
Управление финансов области
8835852,9
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8403271,8
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
432581,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

113959,2
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
164184,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15936,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4496655,5
13
Басқалар
15523582,6
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2702585,4
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2175696,0
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
30000,0
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1988296,0
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
85000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42800,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
29600,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
526889,4
051
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
502236,5
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
24652,9
9
Басқалар
12820997,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
487154,5
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
481565,5
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
5589,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
8835852,9
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8403271,8
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
432581,1
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

1015,7
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1015,7
261
Управление образования области
1386163,6
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
892605,4
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
493558,2
262
Управление культуры области
111351,2
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
111351,2
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
149395,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
129808,4
003
Капитальные расходы государственного органа
2931,7
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
16655,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
867246,3
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
657219,9
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
210026,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500635,7
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
22569,8
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
451965,9
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
26100,0
285
Управление физической культуры и спорта области

1015,7
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1015,7
261
Облыстың білім басқармасы
1386163,6
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
892605,4
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
493558,2
262
Облыстың мәдениет басқармасы
111351,2
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111351,2
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
149395,2
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129808,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2931,7
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
16655,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
867246,3
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
657219,9
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
210026,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500635,7
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22569,8
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
451965,9
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
26100,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы