О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 193 "О бюджете поселка Качар на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 7 марта 2018 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7609. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 193 "О бюджете поселка Качар на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7479, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 221 345,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 456,6 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 184 349,5 тысячи тенге;
2) затраты – 221 345,1 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата В. Лощинин
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким посҰлка Качар
_________________ Ж. Жильгильдин
07.03.2018 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова
07.03.2018 г.
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 193 "Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 231 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7609 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 193 "Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7479 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 221 345,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11456,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 184 349,5мың теңге;
2) шығындар – 221 345,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы В. Лощинин
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Байгужин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қашар кентінің әкімі
_________________ Ж. Жильгильдин
07.03.2018 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
07.03.2018 ж.
Мәслихаттың