О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 13 июня 2018 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2018 года № 7862. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7445, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15457163,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12341382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35553,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1453686,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1626542,5 тысячи тенге;
2) затраты – 16126599,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37333,5 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 37333,5 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -686769,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 686769,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель десятой очередной
сессии городского маслихата
А. Сагнаев
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
_____________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 июня 2018 года № 259
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 187
Городской бюджет города Рудного на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 маусымдағы № 259 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 7862 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104, 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15457163,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12341382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35553,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1453686,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1626542,5 мың теңге;
2) шығындар – 16126599,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -20000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37333,5 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 37333,5 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -686769,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 686769,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың оныншы
кезекті сессиясының төрағасы
А. Сагнаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Байгужин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 259 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2018 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер