О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 24 июля 2018 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 июля 2018 года № 7998. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 187 "О городском бюджете города Рудного на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7445, опубликовано 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 403 361,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 341 382,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35 553,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 453 686,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 572 740,3 тысячи тенге;
2) затраты – 16 072 796,9 тысячи тенге;";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии городского маслихата Д. Гусак
Исполняющий обязанности секретаря городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 шілдедегі № 271 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 7998 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 187 "Рудный қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 403 361,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 341 382,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 553,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 453 686,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 572 740,3 мың теңге;
2) шығындар – 16 072 796,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы Д. Гусак
Қалалық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова