О бюджете поселка Качар на 2019-2021 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8223. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Качар на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 718 882,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 488,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 689 892,0 тысячи тенге;

Қашар кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 322 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8223 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қашар кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 718 882,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 488,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 689 892,0 мың теңге;

2) затраты – 728 218,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 9 336,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9336,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 09.04.2019 № 360 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.11.2019 № 411 (вводится в действие с 01.01.2019).

2) шығындар – 728 218,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5 бюджет тапшылығы (профициті) – – 9 336,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 336,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 09.04.2019 № 360 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2019 № 411 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2019 год составляют 182662,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2019 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2018 года № 322
Бюджет посҰлка Качар на 2019 год

2. 2019 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 182662,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 0,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 322 шешіміне 1-қосымша
Қашар кентінің 2019 жылға арналған бюджеті