О признании утратившим силу решения маслихата от 23 мая 2013 года № 107 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2018 года № 7575
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 23 мая 2013 года № 107 "О ставках налога на земли, выделенные под автостоянки паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4168, опубликовано 9 августа 2013 года в газете "Торгай").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Досов
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
__________ Н. Гайдаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Аркалыку
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов
министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________ М.Бейсенов

Мәслихаттың 2013 жылғы 23 мамырдағы № 107 "Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 156 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 7575 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 23 мамырдағы № 107 "Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге арналған салық ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4168 тіркелген, 2013 жылғы 9 тамызда "Торғай" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Ш. Досов
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Н. Гайдаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер
комитетінің Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаменті Арқалық қаласы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ М. Бейсенов