О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 142 "О бюджете города Аркалыка на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 11 мая 2018 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 июня 2018 года № 7811. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 142 "О бюджете города Аркалыка на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7461, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5095351,4 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1813963,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 217662,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 44205,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3019521,4 тысяча тенге, из них объем субвенций – 2279684,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5170018,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -127624,0 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 18038,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 145662,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 52956,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -52956,9 тысяч тенге:
поступление займов – 18038,0 тысяч тенге;
погашение займов – 145662,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 74667,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Ержанов
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
__________ А. Мухамбетжанова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
___________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 мая 2018 года № 170
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 142
Бюджет города Аркалыка на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 142 "Арқалық қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 170 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 7811 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 142 "Арқалық қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7461 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5095351,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1813963,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 217662,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 44205,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3019521,4 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 2279684,0 мың теңге;
2) шығындар – 5170018,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -127624,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 18038,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 145662,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 52956,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -52956,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18038,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 145662,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 74667,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ержанов
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысы
__________ А. Мұхамбетжанова
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 170 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 142 шешіміне 1-қосымша
Арқалық қаласының 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер

18781,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18781,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
182791,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
170730,0
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12061,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140588,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
140183,0
022
Капитальные расходы государственного органа
405,0
2
Финансовая деятельность
26205,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26205,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22882,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1121,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2202,0
5
Планирование и статистическая деятельность
17494,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17494,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
17494,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
21711,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21711,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21711,0
02
Оборона
17301,0
1
Военные нужды
8223,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8223,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8223,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9078,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9078,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8833,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
245,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8357,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
8357,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

18781,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18781,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
182791,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
170730,0
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12061,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
140588,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
140183,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
405,0
2
Қаржылық қызмет
26205,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26205,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22882,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1121,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2202,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
17494,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17494,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17494,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
21711,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21711,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21711,0
02
Қорғаныс
17301,0
1
Әскери мұқтаждар
8223,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8223,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8223,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
9078,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9078,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8833,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
245,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8357,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
8357,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2674,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2282,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7022,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3591,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35712,0
6
Земельные отношения
13757,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13757,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10612,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3145,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
5312,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5312,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5312,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30309,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30309,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30309,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12930,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17379,9
12
Транспорт и коммуникации
428565,0
1
Автомобильный транспорт
428565,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
428565,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
128660,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
299905,0
13
Прочие
25549,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
10410,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
10410,0
9
Прочие
15139,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13304,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13304,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
1835,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

2674,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2282,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7022,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3591,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35712,0
6
Жер қатынастары
13757,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13757,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10612,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3145,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
5312,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5312,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5312,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30309,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30309,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30309,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12930,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17379,9
12
Көлiк және коммуникация
428565,0
1
Автомобиль көлiгi
428565,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
428565,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
128660,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
299905,0
13
Басқалар
25549,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
10410,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10410,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10410,0
9
Басқалар
15139,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13304,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13304,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
1835,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

377,9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Целинный города Аркалыка"
548,4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аккошкар города Аркалыка"
178,9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ангарское города Аркалыка"
430,6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ашутасты города Аркалыка"
1972,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Восточное города Аркалыка"
1716,1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жалгызтал города Аркалыка"
677,1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жанакала города Аркалыка"
360,3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Коктау города Аркалыка"
489,9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Молодежное города Аркалыка"
773,2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Матросово города Аркалыка"
2403,1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Мирное города Аркалыка"
157,8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Уштобе города Аркалыка"
527,7
Государственное учреждение "Аппарат акима села Фурманово города Аркалыка"
1174,1

377,9
"Арқалық қаласы Целинный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
548,4
"Арқалық қаласы Аққошқар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
178,9
"Арқалық қаласы Аңғар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
430,6
"Арқалық қаласы Ашутасты ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1972,0
"Арқалық қаласы Восточный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1716,1
"Арқалық қаласы Жалғызтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
677,1
"Арқалық қаласы Жаңақала ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
360,3
"Арқалық қаласы Көктау ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
489,9
"Арқалық қаласы Молодежный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
773,2
"Арқалық қаласының Матросов ауылының аппараты" мемлекеттік мекемесі
2403,1
"Арқалық қаласы Мирный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
157,8
"Арқалық қаласы Үштөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
527,7
"Арқалық қаласы Фурманов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1174,1