О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 150 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 6 декабря 2018 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 декабря 2018 года № 8162
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 150 "О бюджете села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7462, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Родина города Аркалыка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16835,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3745,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 613,8 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12477,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16835,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Турсынова
Исполняющий
обязанности секретаря маслихата
Т. Ержанов
СОГЛАСОВАНО
Аким села Родина города Аркалыка
_________________ Н. Шалдыбаев
Приложение
к решению
от 6 декабря 2018 года № 216
Приложение 1
к решению
от 21 декабря 2017 года № 150
Бюджет села Родина на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 150 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 216 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 8162 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 150 "Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7462 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Родина ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16835,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 613,8 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12477,0 мың тенге, оның ішінде субвенциялардың көлемі – 12477,0 мың теңге;
2) шығындар – 16835,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Тұрсынова
Мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Т. Ержанов
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қаласы Родина ауылының әкімі
______________________ Н. Шалдыбаев
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 216 шешіміне қосымша
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 150 шешіміне 1-қосымша
Родина ауылының 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер