О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 июня 2018 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2018 года № 7853. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7455, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5011644,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2108427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38852,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2842164,4 тысячи тенге;
2) затраты – 5129996,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 31760,6 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 31760,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86591,0 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2018 год в сумме 10276,2 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 5000,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 5276,2 тысяч тенге.";
пункты 6, 7, 8 указанного решения исключить;
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Д. Мироненко
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
___________ Ш. Бекмухамедова

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 255 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 7853 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7455 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5011644,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2108427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38852,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2842164,4 мың теңге;
2) шығындар – 5129996,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 31760,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31760,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86591,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2018 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 10276,2 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 5000,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 5276,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6, 7, 8-тармақтары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Д. Мироненко
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Шалдыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Ш. Бекмухамедова