О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 4 декабря 2018 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2018 года № 8170. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лисаковского городского маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 182 (опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7455) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5149675,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2179429,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21247,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 28535,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2920464,0 тысячи тенге;
2) затраты – 5272295,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -31760,6 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 31760,6 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 291 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 8170 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 182 "Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7455 болып тіркелген,) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5149675,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2179429,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21247,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 28535,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2920464,0 мың теңге;
2) шығындар – 5272295,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 31760,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31760,6 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4269,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 4269,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -86591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86591,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Приложение
к решению маслихата
от 4 декабря 2018 года № 291
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 182
Бюджет города Лисаковска на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 4269,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 4269,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86591,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 291 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер