О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019-2021 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8207. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 2, статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 177275,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19188,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 118,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 157969,1 тысяч тенге;
2) затраты – 178210,2 тысяч тенге;

Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 310 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8207 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177275,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19188,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 118,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 157969,1 мың теңге;
2) шығындар – 178210,2 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 935,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 935,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.12.2019 № 369 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2019 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 10745,0 тысяч тенге.

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 935,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 935,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.12.2019 № 369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 10745,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.

3. Учесть, что на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года
№ 310
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 04.12.2019 № 369 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. 2019 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 310 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 04.12.2019 № 369 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер