О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 143 "О бюджетах Убаганского и Щербаковского сельских округов Алтынсаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 ноября 2018 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2018 года № 8135
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 143 "О бюджетах Убаганского и Щербаковского сельских округов Алтынсаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7458, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О бюджетах сельских округов Убаганского и имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2018-2020 годы";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 64807,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 291,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 54250,0 тысяча тенге;
2) затраты – 64807,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 35184,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5719,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 29428,0 тысячи тенге;
2) затраты – 35184,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 143 "2018–2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Щербаков ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 201 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 8135 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 143 "2018–2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Щербаков ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7458 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2018–2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64807,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 291,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 54250,0 мың теңге;
2) шығындар – 64807,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35184,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29428,0 мың теңге;
2) шығындар – 35184,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Е. Пшиченко
Секретаря Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
______________ Е. Павлюк
23 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2018 года
№ 201
Приложение 1
к решению маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Пшиченко
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Павлюк
23 қараша 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 23 қарашадағы
№ 201 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың