О бюджетах сельских округов Убаганского и имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8209. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2019-2021 годы" согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 85786,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11125,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74491,0 тысяча тенге;
2) затраты – 86343,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -557,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 557,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25.11.2019 № 272 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2019 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 56837,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 52029,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6135,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23,0 тысячи теңге;
поступлениям трансфертов – 45871,0 тысяча тенге;
2) затраты – 53307,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

2019–2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданының Обаған және Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 211 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8209 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85786,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 74491,0 мың теңге;
2) шығындар – 86343,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -557,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 557,9 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 25.11.2019 № 272 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджеті ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 56837,0 мың теңге көлем сомасында ескерілсін.
3. 2019-2021 жылдарға арналған Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52029,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 23,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45871,0 мың теңге;
2) шығындар – 53307,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1278,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1278,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25.11.2019 № 272 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2019 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 30599,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1278,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1278,8 мың теңге
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 25.11.2019 № 272 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің бюджеті ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 30599,0 мың теңге көлем сомасында ескерілсін.