О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 171 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2018 года № 7876. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 171 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7454, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 032 631,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 247 358,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 655,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 696,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 768 922,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 054 022,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 433,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 038,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 605,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 823,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 823,8 тысяч тенге.";
приложение 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Д. Есмагамбетова
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
________________ М. Сакетов
"8" июня 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 июня 2018 года
№ 219
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 "Амангелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 219 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 7876 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 "Амангелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7454 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4 032 631,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 247 358,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 15 655,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 696,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3 768 922,7 мың теңге;
2) шығындар - 4 054 022,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 10 433,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 18 038,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 7 605,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 823,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 31 823,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен сессия төрағасы Д. Есмағамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Сакетов
2018 жылғы "8" маусым
Мәслихаттың
2018 жылғы 8 маусымдағы
№ 219 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың