О признании утратившим силу решения маслихата от 15 декабря 2017 года № 157 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аулиекольскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 июня 2018 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7948
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата от 15 декабря 2017 года № 157 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Аулиекольскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7475, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата
Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Аулиекольского района"
______________ А. Бекмурзин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства акимата
Аулиекольского района"
_____________ Б. Исмаилов

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 157 "Әулиекөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 213 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7948 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 157 "Әулиекөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7475 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы
әкімдігінің жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ А. Бекмурзин
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы
әкімдігінің ауыл
шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Б. Исмайлов