О повышении ставок единого земельного налога
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 4 сентября 2018 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 сентября 2018 года № 8048
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
К. Амантаева
Секретарь
Денисовского районного маслихата
А. Мурзабаев

Бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 221 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 8048 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексін) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы
К. Амантаева
Денисов
аудандық мәслихатының хатшысы
А. Мұрзабаев