О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2018 года № 7542. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7477, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 653 385,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197 360,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 500,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 500,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 451 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 812 658,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 325,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 215,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 163 598,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163 598,6 тысячи тенге.";
подпункт 1) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме – 15 897,0 тысяч тенге;";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г. Ысмағұл
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Джангельдинского района"
___________________ Е. Биржикенов
15 февраля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 февраля 2018 года
№ 152
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 152 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 7542 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7477 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 653 385,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 197 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 3 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша- 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –2 451 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 812 658,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 325,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 215,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 163 598,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163 598,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 15 897,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Ысмағұл
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жангелдин ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
2018 жылғы 15 ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 15 ақпандағы
№ 152 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың