О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8221. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 895056,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 194857 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6133 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 694066,5 тысяч тенге;
2) затраты – 910753,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15697,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15697,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.11.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города Житикара Житикаринского района на 2019 год, предусмотрены в сумме 154247 тысяч тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета города Житикара Житикаринского района в районный бюджет на 2019 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) 147792,1 тысячи тенге - на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице В.И. Ленина, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова;
2) 54070,2 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги по улице Тарана, в границах от улицы Истая Ищанова до примыкания к дороге областного значения "Житикара-Чайковское";

2019-2021 жылдарға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 259 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8221 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 895056,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 194857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 694066,5 мың теңге;
2) шығындар – 910753,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15697,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15697,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 355 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі, 154247 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып коюлардың көлемі 0,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Кезекті қаржы жылына арналған секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленгені ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 147792,1 мың теңге - Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекарада В.И. Ленина көшесіндегі автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге;
2) 54070,2 мың теңге- Истая Ищанова көшесінен облыстық маңызы бар "Жітіқара-Чайковское" жолына жанасқанға дейінгі шекарада Таран көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге;

3) 103565,3 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильной дороги по улице 30 лет ВЛКСМ, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с автомобильной дорогой республиканского значения "Денисовка - Житикара - Муктиколь - граница Российской Федерации.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.07.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) 7186 тысяч тенге – на обустройство детских игровых площадок;
2) 8928,5 тысяч тенге – на работы по оформлению города к праздникам в 2019 году;
3) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 08.04.2019 № 293 (вводится в действие с 01.01.2019).
4) 4464,3 тысячи тенге – на изготовление и установку металлических ограждений на территории города Житикара;
5) 1500 тысяч тенге – на услуги по текущему ремонту фонтана в 6 микрорайоне города Житикара;
6) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 08.04.2019 № 293 (вводится в действие с 01.01.2019).
7) 393,2 тысячи тенге – на приобретение биотуалетов;
8) 9520 тысяч тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Шокана Уалиханова до улицы Ибрая Алтынсарина вдоль домов № 8, 11, 12 в 5 микрорайоне города Житикара;
9) 18611 тысяч тенге – на текущий ремонт внутриквартального проезда от улицы Ибрая Алтынсарина до бассейна "Алма-Ата" и вдоль домов № 16-17 11 микрорайона города Житикара;
10) 10645 тысяч тенге – на работы по укладке тротуара в границах от акционерного общества "Костанайские минералы" до улицы Аксулу Акын города Житикара;
11) 1493,8 тысячи тенге – на работы по укладке тротуара в границах от акционерного общества "Казпочта" до торгового дома "Манеж" в 11 микрорайоне города Житикара;
12) 2378 тысяч тенге – на работы по укладке тротуара в границах от подъезда к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района" до улицы Ибрая Алтынсарина города Житикара;
13) 4513 тысяч тенге – на работы по изготовлению, монтажу и установке металлического ограждения из профнастила с цоколем по улице Тарана и в 5 микрорайоне города Житикара;
14) 6060 тысяч тенге – на работы по изготовлению, монтажу и установке въездной арки по улице Тарана города Житикара;
15) 30086 тысяч тенге – на работы по содержанию дорог города Житикары;

3) 103565,3 мың теңге –Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан республикалық маңызы бар "Денисовка-Жітіқара-Мүктікөл - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының қиылысына дейінгі шекарада 30 лет ВЛКСМ көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.07.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 7186 мың теңге - балалардың ойын алаңдарын жайластыруға;
2) 8928,5 мың теңге - 2019 жылғы мерекелерге қаланы безендіру жұмыстарына;
3) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 08.04.2019 № 293 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4) 4464,3 мың теңге - Жітіқара қаласының аумағында металл қоршауларды дайындауға және орнатуға;
5) 1500 мың теңге - Жітіқара қаласының 6 шағын ауданындағы фонтанды ағымдағы жөндеу бойынша қызметтерге;
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 08.04.2019 № 293 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7) 393,2 мың теңге - биоәжетханаларды сатып алуға;
8) 9520 мың теңге - Жітіқара қаласының Шокана Уалиханова көшесінен Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі 5 шағын аудандағы № 8, 11, 12 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолды ағымдағы жөндеуге;
9) 18611 мың теңге - Жітіқара қаласының Ибрая Алтынсарина көшесінен "Алма-Ата" бассейніне дейін және 11 шағын аудандағы № 16-17 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолын ағымдағы жөндеуге;
10) 10645 мың теңге - "Костанайские минералы" акционерлік қоғамынан Жітіқара қаласының Ақсұлу Ақын көшесіне дейінгі шекарада жаяужол төсеу жұмыстарына;
11) 1493,8 мың теңге - Жітіқара қаласының 11 шағын ауданындағы "Қазпошта" акционерлік қоғамынан "Манеж" сауда үйіне дейінгі шекараларда жаяужол төсеу жұмыстарына;
12) 2378 мың теңге – "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің кіреберісінен Жітіқара қаласының Ибрая Алтынсарина көшесіне дейінгі шекараларда жаяужол төсеу жұмыстарына;
13) 4513 мың теңге - Жітіқара қаласының Таран көшесі мен 5 шағын ауданда іргеқабаты бар пішінді төсеніштен металл қоршауды дайындау, монтаждау және орнату жұмыстарына;
14) 6060 мың теңге - Жітіқара қаласының Таран көшесіндегі кіру аркасын дайындау, монтаждау және орнату жұмыстарына;
15) 30086 мың теңге – Жітіқара қаласының жолдарын күтіп ұстау жұмыстарына;

16) 10662 тысячи тенге – на средний ремонт участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак;
17) 3558,6 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участка автомобильной дороги по улице В.И. Ленина, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова;
18) 389 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице Тарана, в границах от улицы Истая Ищанова до примыкания к дороге областного значения "Житикара-Чайковское";
19) 3168,8 тысяч тенге – на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице 30 лет ВЛКСМ, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с автомобильной дорогой республиканского значения "Денисовка-Житикара-Муктиколь- граница Российской Федерации;";
20) 1032,2 тысячи тенге - на технический надзор при проведении работ по среднему ремонту участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак;
21) 320 тысяч тенге – на приобретение программного продукта Парус- Бюджетный учет;
22) 42605,2 тысяч тенге – на работы по ремонту площади Тәуелсіздік в городе Житикара;
23) 27504 тысячи тенге - для реализации государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;

16) 10662 мың теңге - Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеуге;
17) 3558,6 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекараларда В.И. Ленина көшесінің автомобиль жолы учаскесіне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
18) 389 мың теңге - Истая Ищанова көшесінен облыстық маңызы бар "Жітіқара-Чайковское" жолына жанасқанға дейінгі шекараларда Таран көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
19) 3168,8 мың теңге – Шокана Уалиханова көшесінің қиылысынан республикалық маңызы бар "Денисовка - Жітіқара - Мүктікөл - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының қиылысына дейінгі шекараларда 30 лет ВЛКСМ көшесінің автомобиль жолына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
20) 1032,2 мың теңге – Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде техникалық қадағалауға;
21) 320 мың теңге – Парус-Бюджеттік есеп бағдарламалық өнімін сатып алуға;
22) 42605,2 мың теңге - Жітіқара қаласындағы Тәуелсіздік алаңын жөндеу жұмыстарына;
23) 27504 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;

24) 5500 тысяч тенге - на текущий ямочный ремонт улиц города Житикары;
25) 6745,3 тысяч тенге - на работы по укладке тротуара по улице Акслу Акын, в границах от улицы Шокана Уалиханова до поворота на площадь Тәуелсіздік;
26) 100 тысяч тенге - текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне вдоль домов № 19-23 с выездом на улицу Жибек жолы.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Житикаринского района Костанайской области от 08.04.2019 № 293 (вводится в действие с 01.01.2019); от 05.07.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.11.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019).

24) 5500 мың теңге - Жітіқара қаласы көшелерінің ағымдағы шұңқырларын жөндеуге;
25) 6745,3 мың теңге - Шокана Уалиханова көшесінен Тәуелсіздік алаңына бұрылуға дейінгі шекараларда Ақсұлу Ақын көшесіндегі жаяужол төсеу жұмыстарына;
26) 100 мың теңге - Жібек жолы көшесіне шығатын, 11 шағын аудандағы № 19-23 үйлердің бойымен орамішілік өтпе жолды ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 08.04.2019 № 293 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.07.2019 № 316 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2019 № 355 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

6-1. Учесть, что в бюджете города Житикары Житикаринского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) 24110 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
2) 2918 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.

6-1. 2019 жылға арналған Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 24110 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қамтылатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
2) 2918 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.07.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года № 259
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29.11.2019 № 355 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. Доходы

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.07.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 259 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 355 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Табыс