О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 141 "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8192
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Камыстинского районного маслихата "О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 141 (опубликовано от 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7449) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97677,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21097,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 921,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 75659,5 тысяч тенге;
2) затраты – 97677,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 209 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8192 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 – бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты аудандық мәслихатының "Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 шешіміне (2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7449 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 97677,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 921,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 75659,5 мың теңге;
2) шығындар – 97677,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу - 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.