О районном бюджете Камыстинского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8205. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3987337,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 754820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8971,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3497,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3220049,1 тысяч тенге;
2) затраты – 4030240,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20309,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32841,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12532,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 63211,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63211,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.11.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 386 763,0 тысячи тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2019-2021 годы объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет Камыстинского сельского округа в том числе на:
2019 год в сумме 89689,0 тысяч тенге;
2020 год в сумме 103591,0 тысяча тенге;
2021 год в сумме 106155,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены целевые текущие трансферты на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы в сумме 14000,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 10941,0 тысяча тенге;

Қамысты ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8205 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3987337,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 754820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8971,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 3497,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3220049,1 мың теңге;
2) шығындар – 4030240,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20309,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32841,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12532,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 63211,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану – 63211,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.11.2019 № 281 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 1 386 763,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетте Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері көзделсін, оның ішінде:
2019 жылға 89689,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 103591,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 106155,0 мың теңге сомасында.
4. Аудандық бюджетте төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге ағымдағы нысаналы трансферттер 14000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 10941,0 мың теңге сомасында;

2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 6614,0 тысяч тенге;
3) увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ в сумме 1233,0 тысячи тенге;
4) доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ в сумме 1562,0 тысячи тенге;
5) доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования в сумме 22848,0 тысяч тенге;
6) доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования в сумме 95791,0 тысяча тенге;
7) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения в сумме 4065,0 тысяч тенге;
8) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстана в сумме 2791,0 тысяча тенге;
9) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы на 2019 год в сумме 119370,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда в сумме 18420,0 тысяч тенге в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 9134,0 тысячи тенге;
оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении в сумме 8276,0 тысяч тенге;
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в сумме 1010,0 тысяч тенге.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) капитальный ремонт Алтынсаринской средней школы и спального корпуса пришкольного интерната в селе Алтынсарино в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 29464,0 тысячи тенге;
2) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 8582,0 тысячи тенге;
3) внедрение электронной очереди в 1 класс в сумме 6155,0 тысяч тенге;
4) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 1596,0 тысяч тенге;

2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 6614,0 мың теңге сомасында;
3) мектептердің педагог – психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға 1233,0 мың теңге сомасында;
4) мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 1562,0 мың теңге сомасында;
5) бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 22848,0 мың теңге сомасында;
6) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге 95791,0 мың теңге сомасында;
7) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 4065,0 мың теңге сомасында;
8) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi iс-шаралар жоспарын іске асыруға 2 791,0 мың теңге сомасында;
9) 2019 жылға ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 119370,0 мың теңге сомасында.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте еңбек нарығын дамытуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 18420,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жалақы мен жастар тәжірбиесін ішінара субсидиялауға 9134,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 8276,0 мың теңге сомасында;
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну 1010,0 мың теңге сомасында.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен алынған, ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай көлемдерде бекітілісін:
1) "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде Алтынсарин ауылындағы Алтынсарин орта мектебін және мектеп ішіндегі интернаттың жатын корпусын күрделі жөндеуге 29464,0 мың теңге сомасында;
2) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 8582,0 мың теңге сомасында;
3) 1 сыныпқа электрондық кезекті ендіруге 6155,0 мың теңге сомасында;
4) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 1596,0 мың теңге сомасында;

5) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 7726,0 тысяч тенге;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
7) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру" в сумме 266,1 тысяч тенге;
8) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 795,0 тысяч тенге;
9) обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками в сумме 341,0 тысяча тенге;
10) обустройство спортивной детской игровой площадки в селе Арка в сумме 10000,0 тысяч тенге;
11) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота в сумме 765,0 тысяч тенге;
12) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 383,0 тысячи тенге;
13) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5 кратного размера минимальной заработной платы в сумме 4072,8 тысячи тенге;
14) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры на 2019-2020 годы в том числе на 2019 год в сумме 207450,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24.04.2019 № 244 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2019 год в сумме 3073,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 24.04.2019 № 244 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 18937,0 тысяч тенге.

5) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 7726,0 мың теңге сомасында;
6) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында;
7) өңірлік материалдардың негізінде 5-7 сыныптарына арналған өлкетану бойынша оқу құралын басып шығаруға және оларды "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру шеңберінде мектептерде ендіруге 266,1 мың теңге сомасында;
8) Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорсингіне 795,0 мың теңге сомасында;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз етуге 341,0 мың теңге сомасында;
10) Арқа ауылында балалар ойын алаңын орнатуға 10000,0 мың теңге сомасында;
11) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 765,0 мың теңге сомасында;
12) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 383,0 мың теңге сомасында;
13) қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлер жалақысының мөлшерін, ең төменгі жалақы мөлшерiн 1,5 есеге дейін ұлғайтуға 4072,8 мың теңге сомасында;
14) 2019-2020 жылдарға арналған көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға оның ішінде 2019 жылға 207450,9 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 24.04.2019 № 244 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 3073,3 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 24.04.2019 № 244 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредиттер түсімі 18937,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ акиматов сельских округов и сел, согласно приложению 5 к указанному решению.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15.02.2019 № 229 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить распределяемые трансферты органам местного самоуправления между селами и сельскими округами на 2019 год в сумме 22152,0 тысячи тенге согласно приложению 6 к указанному решению.

11. Ауылдық округтер және ауыл әкімдіктерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі көрсетілген шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 15.02.2019 № 229 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар, ауылдық округтер арасында бөлінетін трансферттер 22152,0 мың теңге сомасында көрсетілген шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15.02.2019 № 229 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года
№ 212
Районный бюджет Камыстинского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.11.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 15.02.2019 № 229 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне
1- қосымша
Қамысты ауданының 2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.11.2019 № 281 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

6956,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6956,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11096,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6469,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83373,0
1
Сельское хозяйство
64488,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
17861,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
17861,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
46627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10100,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1386,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
34598,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
543,0
6
Земельные отношения
11022,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11022,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11022,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7863,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7863,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7863,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64134,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64134,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
64134,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10134,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
54000,0
12
Транспорт и коммуникации
1315340,2
1
Автомобильный транспорт
1315340,2

6956,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6956,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17565,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11096,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6469,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83373,0
1
Ауыл шаруашылығы
64488,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
17861,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17861,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
46627,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10100,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1386,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
34598,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
543,0
6
Жер қатынастары
11022,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11022,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11022,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7863,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7863,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7863,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64134,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64134,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
64134,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10134,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
54000,0
12
Көлiк және коммуникация
1315340,2
1
Автомобиль көлiгi
1315340,2

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 15.02.2019 № 229 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Алтынсаринский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 15.02.2019 № 229 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Алтынсарин ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық

от 25 декабря 2018 года
№ 212
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами на 2019 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25.11.2019 № 281 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование сельских округов, сел
Сумма, тысяч тенге
Алтынсаринский сельский округ
5123,0
село Адаевка
2190,0
село Аралколь
316,0
село Арка

2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауылдар, ауылдық округтер арасында бөлінетін трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 25.11.2019 № 281 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдың, ауылдық округтің атауы
Сомасы, мың теңге
Алтынсарин ауылдық округі
5123,0
Адаевка ауылы
2190,0
Аралкөл ауылы
316,0
Арқа ауылы