О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2018 года № 7525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 200 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде за № 7474, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3334071,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 961888,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10501,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2400,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2359282,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3358534,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33826,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27502,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58289,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58289,0 тысяч тенге.";
"дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 2209,2 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 259,9 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 1949,3 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) на строительство средней школы с государственным языком обучения в поселке Карабалык Карабалыкского района;
10) на капитальный ремонт здания Боскольской средней школы.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Р. Кушекбаева
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ А. Кусаинова
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года № 214
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 200
Районный бюджет Карабалыкского района на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 214 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 7525 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106 бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 200 "Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7474 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасының Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3334071,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 961888,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10501,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2359282,0 мың теңге;
2) шығындар – 3358534,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 33826,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 61328,0мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 27502,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58289,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 58289,0 мың теңге.";
"мынадай мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару 2209,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін:
оның ішінде республикалық бюджеттен бөлінген 259,9 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен бөлінген 1949,3 мың теңге сомасында трансферттерді қайтаруы есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде мемлекеттік тілде оқытатын орта мектептің құрылысына;
10) Бозкөл орта мектептің ғимаратын күрделі жөндеуге.";
көрсетілген шешімінің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы Р. Кушекбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарабалық ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
_________________ А. Кусаинова
13 ақпан 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 214 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 200 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

16126,0
9
Прочие услуги в области образования
156866,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
156866,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18088,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12634,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
184,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95960,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227554,0
1
Социальное обеспечение
31915,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26137,0
005
Государственная адресная социальная помощь
26137,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5778,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5778,0
2
Социальная помощь
168301,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168301,0
002
Программа занятости
67361,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16423,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1200,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
54098,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5171,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23448,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
27338,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
27338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19946,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
431,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

16126,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
156866,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
156866,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18088,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
30000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12634,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына бір жолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
184,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
95960,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
227554,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
31915,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26137,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26137,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5778,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5778,0
2
Әлеуметтiк көмек
168301,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168301,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67361,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16423,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1200,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
54098,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектергежеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерінұсыну
5171,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23448,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
27338,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
27338,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19946,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
431,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру