О бюджете Кустанайского сельского округа Карабалыкского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2018 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8232. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кустанайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 908,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 830,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 078,0 тысяча тенге;
2) затраты – 19 509,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Қарабалық ауданы Қостанай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 339 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8232 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 908,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 830,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 078,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 509,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -601,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –601,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 05.12.2019 № 453 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Кустанайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 10931,0 тысяча тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -601,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 601,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 05.12.2019 № 453 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Қостанай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 10931,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.