О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 202. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2018 года № 7528. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 174 "О районном бюджете Карасуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7444, опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3975456,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1018243,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35333,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 74397,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2847483,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4002177, 6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38851,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54113 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15262,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -65572,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 65572,6 тысяч тенге.
подпункты 9), 10) пункта 6 исключить;
пункт 6 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:
"13) средний ремонт участка на 0-7 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл).";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году целевых трансфертов в сумме 2830,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ Р. Нургалиев
Приложение № 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года № 202
Приложение № 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 174
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 202 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 7528 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 174 "Қарасу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7444 тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2018 -2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3975456,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1018243,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35333,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 74397,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2847483,0 мың теңге;
2) шығындар – 4002177,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 38851,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54113,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -65572,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 65572,6 мың теңге.
6-тармағының 9), 10) тармақшалары алынып тасталсын;
6-тармақ 13) тармақшамен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"13) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-7 километрінде (Жамбыл ауылына кіреберіс) учаскесін орташа жөндеу.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінде 2017 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің 2830,4 мың теңге сомасында қайтаруы көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Қ. Мұқанов
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Р. Нұрғалиев
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 202 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 174 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер