О признании утратившим силу решения маслихата от 12 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 22 мая 2018 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 мая 2018 года № 7806
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 12 декабря 2016 года № 68 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Карасускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6800, опубликовано 23 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Карасуского района"
_______________ А. Ахмеров

Мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 68 "Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 234 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 7806 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 68 "Қарасу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6800 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы А. Өскімбаева
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Ә. Ахмеров