Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 1 марта 2018 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2018 года № 7631. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 сентября 2018 года № 317
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 07.09.2018 № 317 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
Д. Мирасов
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства" акимата
Костанайского района
_____________ М. Сартов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений" акимата
Костанайского района
_____________ М. Темирбаев
Утвержден
решением маслихата
от 1 марта 2018 года № 228
План по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы
1) Схема (карта) расположения пастбищ на территории Костанайского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов (приложение 1 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);
2) Приемлемые схемы пастбищеоборотов (приложение 2 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);
3) Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры (приложение 3 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);

Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 228 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 7631 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 317 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 07.09.2018 № 317 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Д. Мирасов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ М. Сартов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ М. Темирбаев
Мәслихаттың
2018 жылғы 1 наурыздағы
№ 228 шешімімен бекітілген
Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
1) Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Қостанай ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы) (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 1-қосымша);
2) Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 2-қосымша);
3) Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 3-қосымша);

4) Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам) составленная согласно норме потребления воды (приложение 4 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);
5) Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища (приложение 5 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);

4) Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 4-қосымша);
5) Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 5-қосымша);

6) Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при поселке, селе, сельском округе (приложение 6 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы);
7) Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных (приложение 7 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Костанайскому району на 2018-2019 годы).
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району

6) Кент, ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 6-қосымша);
7) Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі (Қостанай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарына 7-қосымша).
Қостанай ауданы бойынша

245
Товарищество с ограниченной ответственностью "Зернопром"
246
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каз Ангар Lider 2009"
247
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кенесары-2012"
248
Товарищество с ограниченной ответственностью "им. К. Маркса"
249
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қазақ тұлпары"
250
Общественное объединение "Костанайское городское добровольное общество инвалидов"
251
Коммунальное государственное казенное предприятие "Костанайский индустриально-педагогический колледж" Управление образования акимата Костанайской области
252
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қымбат Сауда"
253
Товарищество с ограниченной ответственностью "МАБ"
254
Товарищество с ограниченной ответственностью "Надеждинка"
255
Товарищество с ограниченной ответственностью "Никоненко"
256
Товарищество с ограниченной ответственностью "ННН+В-2005"
257
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нұр Терек 2020"
258
Товарищество с ограниченной ответственностью "Овощное"
259
Товарищество с ограниченной ответственностью "Половниковское"
260
Товарищество с ограниченной ответственностью "Садчиковское"
261
Товарищество с ограниченной ответственностью "Соколовское-Агро"
262
Товарищество с ограниченной ответственностью "Солдатское"
263
Акционерное общество "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение"

245
"Зернопром" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
246
"Каз Ангар Lider 2009" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
247
"Кенесары-2012" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
248
"К. Маркс атындағы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
249
"Қазақ тұлпары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
250
"Қостанай мүгедектер ерікті қалалық қоғамы" қоғамдық бірлестігі
251
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай индустриалды-педагогикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
252
"Қымбат Сауда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
253
"МАБ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
254
"Надеждинка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
255
"Никоненко" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
256
"ННН+В-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
257
"Нұр Терек 2020" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
258
"Овощное" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
259
"Половниковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
260
"Садчиковское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
261
"Соколовское-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
262
"Солдатское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
263
"Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамы

264
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТАССЕРВИС"
265
Товарищество с ограниченной ответственностью "Терра-К"
266
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТОПП"
267
Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма "ALUA"
268
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шапағат"
269
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шеминовка"
270
Товарищество с ограниченной ответственностью "Энгельса"
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
Загон 4
2018
весна (часть мая, июня)
весна - осень (май, июнь - часть августа)
отдыхающий загон
лето (часть июня, июля, август)
2019
весна - осень (май, июнь - часть августа)
весна (часть мая, июня)
лето (часть июня, июля, август)
отдыхающий загон
Примечание: 1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году.
Пастбищеобороты необходимо применять при организации пастбищ для выпаса скота всех сел, поселка, сельских округов района. Данная приемлемая схема пастбищеоборота составлена для Ульяновского сельского округа, в данном сельском округе дефицита пастбищ не имеется.
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Годы
Загон 1
Загон 2
Загон 3
2018
весна (часть мая, июня)
лето (часть июня, июля, август)
весна - осень (май, июнь, часть августа)
2019
весна - осень (май, июнь, часть августа)
весна (часть мая, июня)
лето (часть июня, июля, август)
Для остальных сел, поселка и сельских округов в связи с дефицитом пастбищных угодий составление и применение схем пастбищеоборотов не представляется возможным.
Примечание: 1, 2, 3 - очередность использования загонов в году.
Приложение 3
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Площади сезонных пастбищ по Костанайскому району составляют 345927 гектаров. В том числе, на землях сельскохозяйственного назначения 252 605 гектаров, на землях населенных пунктов 72628 гектаров, на землях лесного фонда 2911 гектаров, на землях запаса 17783 гектаров.
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с пунктом 9 Правил рационального использования пастбищ, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15090).
Копаней, оросительных или обводнительных каналов, трубчатых или шахтных колодцев на территории района не имеется.
Приложение 5
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
В связи с дефицитом пастбищных угодий возможность перераспределения и перемещение сельскохозяйственных животных у которых отсутствуют пастбища не представляется возможным.
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при поселке, селе, сельском округе
В связи с дефицитом пастбищных угодий возможность размещения сельскохозяйственных животных, не обеспеченных пастбищами, расположенными при поселке, селе, сельском округе не представляется возможным.
Приложение 7
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Костанайскому району
на 2018-2019 годы
Календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных
Наименование сельского округа
Количество загонов в 2018 году
1
2
3
4
1
Ульяновский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Отдыхающий загон
Продолжение таблицы:
Наименование сельского округа
Количество загонов в 2019 году
1
2
3
4
1
Ульяновский
Отдыхающий загон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Наименование сел, поселка, сельских округов
Количество загонов в 2018 году
Количество загонов в 2019 году
1
2
3
1
2
3
1
Александровский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
2
Белозерский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
3
село Борис-Романовка
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
4
Владимировский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
5
Глазуновский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
6
Жамбылский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
7
Ждановский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
8
Заречный
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
9
поселок Затобольск
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
10
Майкольский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
11
Московский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
12
Мичуринский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
13
Надеждинский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
14
село Озерное
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
15
Октябрьский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
16
село Половниковка
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
17
Садчиковский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
18
Шишкинский
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон
Весенне-летний сезон
Летний сезон
Летне-осенний сезон

264
"ТАССЕРВИС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
265
"Терра-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
266
"ТОПП" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
267
"Фирма "ALUA" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
268
"Шапағат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
269
"Шеминовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
270
"Энгельса" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 2-қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жылдар
1-қаша
2-қаша
3-қаша
4-қаша
2018
көктем (мамыр, маусымның бөлігі)
көктем - күз (мамыр, маусым, тамыздың бөлігі)
демалатын қаша
жаз (маусым, шілденің бөлігі, тамыз)
2019
көктем - күз (мамыр, маусым, тамыздың бөлігі)
көктем (мамыр, маусымның бөлігі)
жаз (маусым, шілденің бөлігі, тамыз)
демалатын қаша
Ескертпе: 1, 2, 3, 4 - жылына қашаны пайдалану кезегі.
Жайылым айналымдарын ауданның барлық ауыл, кент, ауылдық округтері малдарын жаю үшін жайылымдарды ұйымдастыру кезінде қолдану қажет. Осы жайылым айналымдарының қолайлы схемасы Ульянов ауылдық округі үшін құрастырылды, осы ауылдық округте жайылымдар тапшылығы жоқ.
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Жылдар
1-қаша
2-қаша
3-қаша
2018
көктем (мамыр, маусымның бөлігі)
жаз (маусым, шілденің бөлігі, тамыз)
көктем - күз (мамыр, маусым, тамыздың бөлігі)
2019
көктем - күз (мамыр, маусым, тамыздың бөлігі)
көктем (мамыр, маусымның бөлігі)
жаз (маусым, шілденің бөлігі, тамыз)
Басқа ауыл, кент, ауылдық округтер үшін жайылымдық алқаптардың тапшылығына байланысты жайылым айналымдарының схемаларын құру және қолдану мүмкін емес.
Ескертпе: 1, 2, 3 - жылына қашаны пайдалану кезегі.
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 3-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Қостанай ауданы бойынша маусымдық жайылымдардың алаңы 345927 гектарды құрайды.Оның ішінде ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерде 252605 гектар, елді мекендердің жерлерінде 72628 гектар, орман қоры жерлерінде 2911 гектар, босалқы жерлерінде 17783 гектар.
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Бір ауыл шаруашылық жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 173 бұйрығымен бекітілген Жайылымдарды ұтымды пайдалану қағидаларының 9-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15090 болып тіркелген) анықталады.
Аудан аумағында апандар, суару немесе суландыру каналдар, құбырлы немесе шахталы құдықтар жоқ.
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Жайылмы жоқ ауыл шаруашылығы жануарларын қайта бөлу және ауыстыру мүмкіндігі жайылымдық алқаптардың тапшылығына байланысты мүмкін емес.
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 6-қосымша
Кент, ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы
Кент, ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген ауылшаруашылығы жануарларын орналастыру мүмкіндігі жайылымдық алқаптардың тапшылығына байланысты мүмкін емес.
Қостанай ауданы бойынша
2018-2019 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарына 7-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Ауылдық округтің атауы
2018 жылғы қашалар саны
1
2
3
4
1
Ульянов
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
демалатын қаша
Кестенің жалғасы:
Ауылдық округтің атауы
2019 жылғы қашалар саны
1
2
3
4
1
Ульянов
демалатын
қаша
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
Ауыл, кент, ауылдық округтердің атауы
2018 жылғы қашалар саны
2019 жылғы қашалар саны
1
2
3
1
2
3
1
Александров
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
2
Белозер
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
3
Борис-Романовка ауылы
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
4
Владимиров
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
5
Глазунов
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
6
Жамбыл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
7
Ждановка
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
8
Заречный
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
9
Затобол кенті
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
10
Майкөл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
11
Мәскеу
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
12
Мичуринское
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
13
Надеждин
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
14
Озерное ауылы
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
15
Октябрь
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
16
Половниковка ауылы
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
17
Садчиков
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
18
Шишкин
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл
көктемгі-жазғы мезгіл
жазғы мезгіл
жазғы-күзгі мезгіл