О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 212 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 26 июня 2018 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2018 года № 7944. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 6, 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 212 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7469, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Глазуновского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 14368,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5439,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5015,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3914,0 тысяч тенге;
2) затраты - 14368,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Затобольск на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 255308,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 203159,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 3000,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 49149,0 тысяч тенге;
2) затраты - 255308,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 284 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 7944 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6, 35-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7469 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Глазунов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14368,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5015,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 3914,0 мың теңге;
2) шығындар - 14368,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Затобол кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 255308,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 203159,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 49149,0 мың теңге;
2) шығындар - 255308,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Озерное на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 16010,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5224,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 6090,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4696,0 тысяч тенге;
2) затраты - 16010,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 31 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата Б. Бурашев
Секретарь Костанайского районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов" акимата
Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Владимировского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
______________ Д. Адырбаев
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Глазуновского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ Б. Нургазин
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жамбылского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ С. Сыздыков
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Заречного
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
______________ К. Жумашев
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Затобольск
Костанайского района
Костанайской области
______________ А. Умуртаев
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Майкольского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ Л. Мазкевич
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Московского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ Н. Кузайбин
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Мичуринского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ В. Клочко
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
аким села Озерное
Костанайского района
Костанайской области
______________ А. Бермухамедов
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Октябрьского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
______________ Д. Щур
"26" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Садчиковского
сельского округа
Костанайского района
Костанайской области
_____________ С. Байманов
"26" июня 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 июня 2018 года № 284
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 212
Бюджет Владимировского сельского округа на 2018 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Озерный ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 16010,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5224,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 6090,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 4696,0 мың теңге;
2) шығындар - 16010,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0, 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0, 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 25, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы Б. Бурашев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Кенжегарина
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Владимиров ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
________________ Д. Адырбаев
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Глазунов ауылдық округінің әкімі
________________ Б. Нургазин
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Жамбыл ауылдық округінің әкімі
_________________С. Сыздыков
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Заречный ауылдық округінің әкімі
__________________ К. Жумашев
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Затобол кентінің әкімі
__________________ А. Умуртаев
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Майкөл ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
_________________ Л. Мазкевич
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Мәскеу ауылдық округінің әкімі
_________________ Н. Кузайбин
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Мичурин ауылдық округінің әкімі
_________________ В. Клочко
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Озерный ауылы әкімінің міндетін атқарушы
_________________ А. Бермухамедов
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Октябрь ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы
_________________ Д. Щур
"26" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай облысы Қостанай ауданы
Садчиков ауылдық округінің әкімі
_________________С. Байманов
"26" маусым 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 маусымдағы
№ 284 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Владимиров ауылдық округінің бюджеті
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер