О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 212 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 ноября 2018 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2018 года № 8109. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 6, 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2017 года № 212 "О бюджетах села, поселка, сельских округов Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7469, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет поселка Затобольск на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 277319,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 181456,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2703,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 93160,0 тысяч тенге;
2) затраты - 277319,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Московского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 17723,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4772,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 12951,0 тысяча тенге;
2) затраты - 17723,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 333 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 8109 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6, 35-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 212 "Қостанай ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7469 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Затобол кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 277319,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 181456,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2703,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 93160,0 мың теңге;
2) шығындар - 277319,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Мәскеу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 17723,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4772,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 12951,0 мың теңге;
2) шығындар - 17723,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Озерное на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 12910,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5224,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 7686,0 тысяч тенге;
2) затраты - 12910,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
А. Аксаутова
Секретарь
Костанайского районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
________________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 ноября 2018 года № 333
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 212
Бюджет Владимировского сельского округа на 2018 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Озерный ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12910,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5224,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 7686,0 мың теңге;
2) шығындар - 12910,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы
А. Аксаутова
Қостанай
аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ 333 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 212 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Владимиров ауылдық округінің бюджеті
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер