О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 438 661,3, тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 37 598,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 212,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 400 851,3 тысяч тенге;
2) затраты - 440 011,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 350,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 350,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 106 961,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 293 890,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 857,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8 579,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 205,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 27 073,0 тысяч тенге;
2) затраты - 36 324,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 467,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 467,3 тысяч тенге.

Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 244 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8194 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 438 661,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 37 598,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 212,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 400 851,3 мың теңге;
2) шығындар - 440 011,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 350,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 350,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Боровское ауылының бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106 961,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 293 890,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Михайлов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 857,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 8 579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 205,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27 073,0 мың теңге;
2) шығындар - 36 324,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 467,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 467,3 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 21 971,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 102,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 521,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 848,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11 387,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 253,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Михайлов ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 971,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 102,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Первомай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 521,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 848,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 11 387,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 253,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 732,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 732,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9 121,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 2 266,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 732,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 732,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Первомай ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 121,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 2 266,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 244
Бюджет села Боровское Мендыкаринского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 27.11.2019 № 327 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 244 шешіміне 1- қосымша
Меңдіқара ауданы Боровское ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 27.11.2019 № 327 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер