О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11 июня 2018 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 июня 2018 года № 7864. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7466, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 151 747,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 677 335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 290,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 464 022,5 тысячи тенге;
2) затраты – 4 174 451,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 607,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 038,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 431,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 128,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 310,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 310,7 тысяч тенге;
поступления займов – 18 038,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 431,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 575,4 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 5 315,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата К. Базарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Макеева
"11" июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Вилямов
"11" июня 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "11" июня 2018 года
№ 169
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 маусымдағы № 169 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 7864 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7466 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 151 747,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 677 335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 290,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 464 022,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 174 451,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 607,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18 038,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 431,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 128,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 310,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 310,7 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 18 038,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 431,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 575,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 5 315,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
_______________ А. Макеева
"11" маусым 2018 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Вилямов
"11" маусым 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы "11" маусымдағы
№ 169 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

73323,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
73323,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11702,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26810,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10101,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24710,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
172512,9
1
Социальное обеспечение
22032,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18537,9
005
Государственная адресная социальная помощь
18537,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
3495,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3495,0
2
Социальная помощь
121853,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121853,0
002
Программа занятости
56539,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17788,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1049,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21800,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3781,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20896,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28627,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28627,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23864,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
654,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4109,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1105776,0
2
Коммунальное хозяйство
1105776,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

73323,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73323,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11702,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26810,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10101,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
24710,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
172512,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
22032,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18537,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18537,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3495,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3495,0
2
Әлеуметтiк көмек
121853,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121853,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56539,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17788,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1049,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21800,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3781,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20896,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28627,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28627,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23864,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
654,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4109,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1105776,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1105776,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі