О районном бюджете Сарыкольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2018 года № 8203. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 832 705,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733 867,9 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 205,6 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 237,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 090 394,6 тысячи тенге;
2) затраты – 3 858 938,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 864,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 286,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -30 097,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 097,0 тысяч тенге;
поступления займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 286,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 26 233,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 05.12.2019 № 304 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1 804 827,0 тысяч тенге в бюджет района.

Сарыкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 221 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 8203 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 832 705,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 733 867,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 205,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 237,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 090 394,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 858 938,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 864,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 286,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 097,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 097,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 286,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26 233,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 05.12.2019 № 304 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 1 804 827,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 99 784,0 тысячи тенге в бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 4 500,0 тысяч тенге.

3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен Сарыкөл ауданының Сарыкөл кенті бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 99 784,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 4 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ села и сельских округов Сарыкольского района на 2019-2021 годы, согласно приложению 5.
8. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селом, сельскими округами Сарыкольского района на 2019 год, согласно приложению 6.

6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019-2021 жылдарға арналған Сарыкөл ауданының ауыл және ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған Сарыкөл ауданының жергілікті өзін-өзі басқару органдарына ауыл, ауылдық округтер арасында трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.