О признании утратившим силу решения маслихата от 29 декабря 2017 года № 136 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сарыкольскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8214
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Сарыкольскому району на 2018-2019 годы" от 29 декабря 2017 года № 136 (опубликовано 5 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7492).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.

Мәслихаттың 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 136 "Сарыкөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 223 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8214 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сарыкөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 136 шешімінің (2018 жылғы 5 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7492 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.