О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2018 года № 8184. Заголовок - в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 4 сентября 2019 года № 308. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина от 04.09.2019 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина от 04.09.2019 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 304 422,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 820 092,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 173,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 448,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 466 709,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 326 077,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 015,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 366,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -58 670,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 58 670,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 324 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 155 596,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол на 2019 год в сумме 215 081,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 8 938,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 39 329,0 тысяч тенге;

Бейімбет Майлин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 8184 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қыркүйектегі № 308 шешімімен. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 04.09.2019 № 308 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 04.09.2019 № 308 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 304 422,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 820 092,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 173,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 448,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 466 709,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 326 077,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 015,4 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63 366,4 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 26 351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -58 670,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 58 670,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 324 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1 155 596,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен Тобыл кенті, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен Тобыл кенті, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 215 081,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 8 938,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 39 329,0 мың теңге;

Новоильиновский сельский округ – 12 221,0 тысяч тенге;
Сельский округ Әйет – 88 997,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 65 596,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол на 2020 год в сумме 211 883,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 9 375,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 41 114,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 12 791,0 тысяч тенге;
Сельский округ Әйет – 90 899,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 57 704,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов, поселка Тобол на 2021 год в сумме 212 620,0 тысяч тенге, в том числе:
Асенкритовский сельский округ – 9 328,0 тысяч тенге;
Майский сельский округ – 41 239,0 тысяч тенге;
Новоильиновский сельский округ – 12 767,0 тысяч тенге;
Сельский округ Әйет – 91 671,0 тысяч тенге;
поселок Тобол – 57 615,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 27.02.2019 № 257 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
2) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
3) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
4) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
5) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
6) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
7) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
8) развитие рынка труда;
9) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
10) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
11) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
12) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;

Новоильинов ауылдық округi – 12 221,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 88 997,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 65 596,0 мың теңге;
2) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Тобыл кенті, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 211 883,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 9 375,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 41 114,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 12 791,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 90 899,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 57 704,0 мың теңге;
3) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен Тобыл кенті, ауылдық округі бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 212 620,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Асенкритов ауылдық округi – 9 328,0 мың теңге;
Майский ауылдық округi – 41 239,0 мың теңге;
Новоильинов ауылдық округi – 12 767,0 мың теңге;
Әйет ауылдық округi – 91 671,0 мың теңге;
Тобыл кентi – 57 615,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 27.02.2019 № 257 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
8) еңбек нарығын дамытуға;
9) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
10) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
11) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
12) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге;

13) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
14) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
15) выплату государственной адресной социальной помощи.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019); района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) внедрение электронной очереди в 1 класс;
3) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
4) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
5) средний ремонт дорог;
6) финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
7) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов.
8) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жанғыру";
9) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
10) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
11) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
12) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
13) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019);
14) софинансирование выплат по государственной адресной социальной помощи;
15) приобретение и доставка учебников "Хрестоматия по краеведению" для государственных учреждений образования района, города.
Распределение трансфертов, предусмотренных подпунктом 5) настоящего пункта, осуществляется на основании постановления акимата района Беимбета Майлина.

13) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
14) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
15) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеу.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 16.05.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мынадай:
1) цифрлық білім беретін инфрақұрылым құруға;
2) 1 сыныпқа электрондық кезекті енгізуге;
3) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшіна шығысдарды өтеуге;
4) 2017 – 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша, мобильдік орталықтарда оқуды қоса алғанда жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
5) жолдарды орташа жөндеуге;
6) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
7) инсенераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға.
8) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру аясында өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізу;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету;
10) нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингі;
11) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу;
12) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу;
13) алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 313 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
14) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек бойынша төлемдерді қоса қаржыландыру;
15) ауданның, қаланың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін "Өлкетану бойынша хрестоматия" оқулықтарын сатып алу және жеткізу.
Осы тармақтың 5) тармақшасында көзделген трансферттерді бөлу Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады;

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Тарановского района Костанайской области от 27.02.2019 № 257 (вводится в действие с 01.01.2019); от 16.05.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019); района Беимбета Майлина Костанайской области от 04.09.2019 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 313 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.12.2019 № 324 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление из республиканского бюджета целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года.
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление из областного бюджета целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 16.05.2019 № 273 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление сумм кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.

Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 27.02.2019 № 257 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.05.2019 № 273 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы 04.09.2019 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.09.2019 № 313 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.12.2019 № 324 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауылдық елді мекендерде Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға арналған нысаналы трансферт ескерілсін.
6-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауылдық елді мекендерде Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға арналған нысаналы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 16.05.2019 № 273 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

8. Исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 324 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2019 год согласно приложению 5 к настоящему решению.

8. Алынып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 324 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округі әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

11. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, сельскими округами района Беимбета Майлина на 2019 год согласно приложению 6 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 04.09.2019 № 308 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2018 года № 235
Районный бюджет на 2019 год

11. Осы шешімінің 6-қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған Бейімбет Майлин ауданының ауылдар, ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарға трансферттерді бөлуі бекітілсін.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы 04.09.2019 № 308 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 235 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

15393,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15393,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
15393,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11316,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11316,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11316,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11316,0
12
Транспорт и коммуникации
52744,0
1
Автомобильный транспорт
52744,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6744,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6744,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46000,0
13
Прочие
116536,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8834,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8834,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
8834,0
9
Прочие
107702,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38431,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
38431,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
29271,0
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13027,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
16244,0
15
Трансферты
259532,0
1
Трансферты
259532,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
259532,0

15393,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15393,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
15393,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11316,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11316,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11316,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11316,0
12
Көлiк және коммуникация
52744,0
1
Автомобиль көлiгi
52744,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6744,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
6744,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46000,0
13
Басқалар
116536,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
8834,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8834,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8834,0
9
Басқалар
107702,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38431,0
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38431,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29271,0
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13027,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
16244,0
15
Трансферттер
259532,0
1
Трансферттер
259532,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
259532,0