О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 14 декабря 2017 года № 172 "О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 ноября 2018 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2018 года № 8151
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 14 декабря 2017 года № 172 "О бюджете Узункольского сельского округа Узункольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7438, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа Узункольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 193290,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 26505,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 166735,2 тысяч тенге;
2) затраты – 193290,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2018 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на благоустройство села Узунколь в сумме 5960,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии Н. Булатов
Секретарь районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Аким Узункольского
сельского округа
________ К. Нурмагамбетов
Приложение
к решению маслихата
от 28 ноября 2018 года № 240
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 декабря 2017 года № 172
Бюджет сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 172 "Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 240 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 8151 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1-баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 172 "Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7438 болып тіркелген, 2018 жылдың 15 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193290,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 26505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімі бойынша – 50,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 166735,2 мың теңге;
2) шығындар –193290,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджетінде Ұзынкөл ауылын абаттандыруға 5960,2 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Н. Булатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
Ұзынкөл ауылдық
округінің әкімі
__________ К. Нурмагамбетов
Маслихаттың
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ 240 шешіміне қосымша
Маслихаттың
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер