О признании утратившим силу решения маслихата от 29 декабря 2017 года № 176 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Узункольскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 12 ноября 2018 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2018 года № 8153
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 29 декабря 2017 года № 176 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Узункольскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7489, опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Н. Булатов
Секретарь районного маслихата А. Бараншина

Мәслихаттың 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 "Ұзынкөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 235 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 8153 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңның 27-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 176 "Ұзынкөл ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7489 болып тіркелген, 2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Н. Булатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина