О признании утратившими силу некоторых решений Павлодарского областного маслихата
Решение маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2018 года № 297/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2018 года № 6165
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата от 4 мая 2015 года № 349/41 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4506, опубликовано 5 июня 2015 года в газете "Регион.kz").
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского областного маслихата от 3 февраля 2016 года № 430/48 "О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (XLI (внеочередная) сессия, V созыв) от 4 мая 2015 года № 349/41 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4921, опубликовано 17 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Турлубаев
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова

Павлодар облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 297/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 6165 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 мамырдағы "Павлодар облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 349/41 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4506 болып тіркелген, 2015 жылы 5 маусымда "Регион.kz" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы "Павлодар облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 4 мамырдағы (V сайланған XLI (кезектен тыс) сессиясы) "Павлодар облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 349/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 430/48 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4921 болып тіркелген, 2016 жылы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Тұрлыбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова