О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 7 декабря 2018 года № 328/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2018 года № 6157
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 227/31 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5817, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "303 810" заменить цифрами "307 891";
цифры "281 128" заменить цифрами "285 209";
в подпункте 2) цифры "303 810" заменить цифрами "307 891";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "190 474" заменить цифрами "189 773";
цифры "21 661" заменить цифрами "21 282";
цифры "168 813" заменить цифрами "168 491";
в подпункте 2) цифры "190 474" заменить цифрами "189 773";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 328/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6157 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-1 бабы 1-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы" № 227/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5817 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"303 810" сандары "307 891" сандарымен ауыстырылсын;
"281 128" сандары "285 209" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "303 810" сандары "307 891" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"190 474" сандары "189 773" сандарымен ауыстырылсын;
"21 661" сандары "21 282" сандарымен ауыстырылсын;
"168 813" сандары "168 491" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "190 474" сандары "189 773" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.