Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 28 февраля 2018 года № 100/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2018 года № 5916
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу қаласында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 100/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 5916 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Аксу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Ильину Т.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 28 февраля
2018 года № 100/3
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Аксу

1. Ақсу қаласында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Т. В. Ильинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дычко
Ақсу қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 28 ақпандағы
№ 100/3 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 18.09.2018 № 612/9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
225
(местный бюджет)
34026
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
178
(местный бюджет)
55981
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 поселка Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
129
(местный бюджет)
34861
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
4.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
31862
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
175
(местный бюджет)
32462
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250
(местный бюджет)
32585
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
7.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
275
(местный бюджет)
32083
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
115
(местный бюджет)
40101
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
9.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" бөбектер бақшасы" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
320
(местный бюджет)
35017
до 5 лет - 10500;
от 5-7 лет - 8500.
10.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 18.09.2018 № 612/9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны кем дегенде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 2 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
225
(жергілікті бюджет)
34026
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
2.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
178
(жергілікті бюджет)
55981
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
3.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу кентінің № 14 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
129
(жергілікті бюджет)
34861
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
4.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 16 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
31862
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
5.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 18 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175
(жергілікті бюджет)
32462
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
6.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 19 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
(жергілікті бюджет)
32585
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
7.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 24 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
275
(жергілікті бюджет)
32083
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
8.
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
(жергілікті бюджет)
40101
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
9.
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
35017
5 жасқа дейін - 10500;
5-7 жастан бастап - 8500.
10.
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны