О признании утратившим силу решение акима города Аксу Павлодарской области от 30 января 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даурен Д", расположенного в городе Аксу"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 31 июля 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 августа 2018 года № 6037
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Аксу РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Аксу Павлодарской области от 30 января 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даурен Д", расположенного в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5857, опубликовано 20 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Мусина М.А.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дычко
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"__" _____________ 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аксуская городская
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"__"_____________ 2018 года

Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы "Ақсу қаласында орналасқан "Даурен Д" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 31 шілдедегі № 8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 тамызда № 6037 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы "Ақсу қаласында орналасқан "Даурен Д" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5857 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасарына М.А. Мусинге жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дычко
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "__" __________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Ақсу қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Ғ. Батаев
2018 жылғы "__" __________