О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 ноября 2018 года № 272/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 декабря 2018 года № 6136
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 164/20 "О бюджете города Аксу на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5770, опубликованное 5 января 2018 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый путь") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16856775" заменить цифрами "17157069";
цифры "7034246" заменить цифрами "7201007";
цифры "33904" заменить цифрами "36158";
цифры "260718" заменить цифрами "311703";
цифры "9527907" заменить цифрами "9608201";
в подпункте 2) цифры "16793662" заменить цифрами "16901676";
в подпункте 3):
цифры "-152062" заменить цифрами "40218";
цифры "214207" заменить цифрами "21927";
указанное решение дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
"6-3. Учесть в городском бюджете на 2018 год целевой текущий трансферт Достыкскому сельскому округу в сумме 528 тысяч тенге на обеспечение расходов для бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно, в связи с передачей автобуса с баланса средней школы на баланс сельского округа.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 272/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 6136 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 164/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5770 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"16856775" деген сандар "17157069" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7034246" деген сандар "7201007" деген сандарымен ауыстырылсын;
"33904" деген сандар "36158" деген сандарымен ауыстырылсын;
"260718" деген сандар "311703" деген сандарымен ауыстырылсын;
"9527907" деген сандар "9608201" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "16793662" деген сандар "16901676" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-152062" деген сандар "40218" деген сандарымен ауыстырылсын;
"214207" деген сандар "21927" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 6-3-тармақпен толықтырылсын:
"6-3. Достық селолық округінің 2018 жылға арналған бюджетінде автобусты орта мектептің балансынан ауылдық округтің балансына беруге байланысты оқушыларды мектепке дейін және кейін тегін жеткізу үшін шығыстарды қамтамасыз етуге 528 мың теңге сомасында қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферт ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.