О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Кызылжарского сельского округа города Аксу от 11 декабря 2017 года № 1-04/06 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылжар - Курумсы" в селе Кызылжар Кызылжарского сельского округа города Аксу"
Решение акима Кызылжарского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 4 июля 2018 года № 1-04/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 июля 2018 года № 6018
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 13 февраля 2018 года № 2-19/116, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылжар-Курумсы" в селе Кызылжар Кызылжарского сельского округа города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Кызылжарского сельского округа города Аксу от 11 декабря 2017 года № 1-04/06 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кызылжар-Курумсы" в селе Кызылжар Кызылжарского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5750, опубликовано 29 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского
сельского округа Ж.Әбікен
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан" Г. Батаев
"____" ____________ 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии города Аксу" Д.Нуржанов
"____" _______2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"____" ____________ 2018 года

Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Қызылжар селолық округінің Қызылжар ауылының "Қызылжар-Құрымсы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04/06 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің 2018 жылғы 4 шілдедегі № 1-04/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 шілдеде № 6018 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 2-19/116 ұсынысы негізінде, Қызылжар селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Қызылжар селолық округінің Қызылжар ауылының "Қызылжар-Құрымсы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Қызылжар селолық округінің Қызылжар ауылының "Қызылжар-Құрымсы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04/06 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5750 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар селолық округінің әкімі Ж.Әбікен
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақсу қалалық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекеменің басшысы Ғ. Батаев
2018 жылғы "___" _______
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекеме
басшысы Д. Нұржанов
2018 жылғы "___" ________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "___" ________