О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 11 сентября 2015 года № 345/41 "Об утверждении регламента Экибастузского городского маслихата"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23 января 2018 года № 225/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 февраля 2018 года № 5843
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 11 сентября 2015 года № 345/41 "Об утверждении регламента Экибастузского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4731, опубликовано 8 октября 2015 года в газете "Отарқа" и 8 октября 2015 года в газете "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Э. Абдинов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 қыркүйектегі "Екібастұз қаласы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 345/41 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 225/26 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 ақпанда № 5843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 қыркүйектегі "Екібастұз қаласы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 345/41 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4731 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қазанда "Отарқа" газетінде және 2015 жылғы 8 қазанда "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы мәслихатының азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Э. Абдинов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков