О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 29 декабря 2017 года № 214/25 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 14 декабря 2018 года № 319/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2018 года № 6181
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХV сессия, VІ созыв) от 29 декабря 2017 года № 214/25 "О бюджете поселков Солнечный и Шидерты на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5794, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "130 151" заменить цифрами "125 926";
цифры "14 663" заменить цифрами "11 540";
цифры "114 255" заменить цифрами "113 153";
в подпункте 2) цифры "130 151" заменить цифрами "125 926";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "146 908" заменить цифрами "150 317";
цифры "13 807" заменить цифрами "10 892";
цифры "132 961" заменить цифрами "139 285";
в подпункте 2) цифры "146 908" заменить цифрами "150 317".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата от 14
декабря 2018 года № 319/36
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XXV сессия,
VI созыв) от 29 декабря
2017 года № 214/25
Бюджет поселка Солнечный на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" № 214/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 319/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (VІ шақырылған кезекті XХV сессия) 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Солнечный және Шідерті поселкелер бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5794 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) № 214/25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"130 151" деген сандар "125 926" деген сандарымен ауыстырылсын;
"14 663" деген сандар "11 540" деген сандарымен ауыстырылсын;
"114 255" деген сандар "113153" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "130 151" деген сандар "125 926" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында:
"146 908" деген сандар "150 317" деген сандарымен ауыстырылсын;
"13 807" деген сандар "10 892" деген сандарымен ауыстырылсын;
"132 961" деген сандар "139 825" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "146 908" деген сандар "150 317" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 14 желтоқсандағы
№ 319/36 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 29
желтоқсандағы (VI шақырылған
кезекті XXV сессия)
№ 214/25 шешіміне
1-қосымша
Солнечный поселкесінің 2018 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5