О признании утратившим силу решения акима города Экибастуза от 01 февраля 2018 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2018 года № 6210
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима города Экибастуза от 01 февраля 2018 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5859, опубликовано 20 февраля 2018 года в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Экибастуза Каримова К. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов

Екібастұз қаласы әкімінің 2018 жылғы 01 ақпандағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалаcы әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6210 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2018 жылғы 01 ақпандағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1 шешімінің (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5859 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің эталлондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы К. С. Каримовке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов