О переименовании улиц села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза
Решение исполняющего обязанности акима села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза Павлодарской области от 16 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 марта 2018 года № 5889
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села имени академика Алькея Маргулана и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села имени академика Алькея Маргулана города Экибастуза:
улицу "50 лет Октября" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Бебеля" на улицу "Береке".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима села
имени академика Алькея Маргулана М. Какожанов

Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селоның көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селосы әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 5889 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, академик Әлкей Марғұлан атындағы селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы село әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы академик Әлкей Марғұлан атындағы селоның келесі көшелері:
"50 лет Октября" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Бебеля" көшесі "Береке" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Академик Әлкей Марғұлан
атындағы село әкімінің
міндетін атқарушы М. Какожанов