О переименовании некоторых улиц и проездов поселка Солнечный города Экибастуза
Решение исполняющего обязанности акима поселка Солнечный города Экибастуза Павлодарской области от 15 февраля 2018 года № 1-03/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2018 года № 5876
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения поселка Солнечный и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима поселка Солнечный города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы и проезды поселка Солнечный города Экибастуза:
улицу "Ауэзова" на улицу "Мұхтар Әуезов";
улицу "Дружба" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Интернациональная" на улицу "Достық";
улицу "Мира" на улицу "Абай";
проезд "1" на проезд "Қаныш Сәтбаев";
проезд "2" на проезд "Береке";
проезд "3" на проезд "Энергетик";
проезд "4" на проезд "Өндіріс";
проезд "Зеленый" на проезд "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима поселка Солнечный М. Алшимбаева

Екібастұз қаласы Солнечный поселкесінің кейбір көшелерін және өтпе жолдарын қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Солнечный поселкесі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 1-03/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 ақпанда № 5876 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Солнечный поселкесі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссисияның қорытындысы негізінде, Екібастұз қаласы Солнечный поселкесі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Солнечный поселкесінің кейбір көшелері мен өтпе жолдары қайта аталсын:
"Ауэзова" көшесі "Мұхтар Әуезов" көшесі;
"Дружба" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Интернациональная" көшесі "Достық" көшесі;
"Мира" көшесі "Абай" көшесі;
"1" өтпе жолы "Қаныш Сәтбаев" өтпе жолы;
"2" өтпе жолы "Береке" өтпе жолы;
"3" өтпе жолы "Энергетик" өтпе жолы;
"4" өтпе жолы "Өндіріс" өтпе жолы;
"Зеленый" өтпе жолы "Тәуелсіздік" өтпе жолы болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солнечный поселкесі
әкімінің міндетін атқарушы М. Алшимбаева