О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 203/48 "Об утверждении регламента маслихата Актогайского района"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12 января 2018 года № 154/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2018 года № 5836
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 203/48 "Об утверждении регламента маслихата Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4740, опубликовано 10 октября 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателей постоянных комиссий Актогайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ж. Таскенов
Секретарь маслихата Ж. Ш. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 203/48 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 154/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қаңтарда № 5836 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Ақтоғай ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 203/48 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4740 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қазандағы аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларының төрағаларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ж. Таскенов
Мәслихат хатшысы Ж. Ш. Ташенев