О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "Об Актогайском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 декабря 2018 года № 213/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2018 года № 6177
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 139/25 "Об Актогайском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5762, опубликовано 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4400500" заменить цифрами "4780894";
цифры "341102" заменить цифрами "340524";
цифры "13385" заменить цифрами "8350";
цифры "2815" заменить цифрами "8423";
цифры "4043198" заменить цифрами "4423597";
в подпункте 2) цифры "4411180" заменить цифрами "4791574";
в пункте 7:
цифры "9593" заменить цифрами "9480";
цифры "58447" заменить цифрами "46975";
цифры "800989" заменить цифрами "1136522";
цифры "91526" заменить цифрами "73526";
в пункте 8:
первый абзац исключить;
цифры "3750" заменить цифрами "3236";
цифры "82770" заменить цифрами "81802";
цифры "6832" заменить цифрами "7051";
цифры "50000" заменить цифрами "146784";
цифры "72653" заменить цифрами "53341";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 213/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 139/25 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5762 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 каңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"4400500" деген сандар "4780894" деген сандармен ауыстырылсын;
"341102" деген сандар "340524" деген сандармен ауыстырылсын;
"13385" деген сандар "8350" деген сандармен ауыстырылсын;
"2815" деген сандар "8423" деген сандармен ауыстырылсын;
"4043198" деген сандар "4423597" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4411180" деген сандар "4791574" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармағында:
"9593" деген сандар "9480" деген сандармен ауыстырылсын;
"58447" деген сандар "46975" деген сандармен ауыстырылсын;
"800989" деген сандар "1136522" деген сандармен ауыстырылсын;
"91526" деген сандар "73526" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармағында:
бірінші абзац жойылсын;
"3750" деген сандар "3236" деген сандармен ауыстырылсын;
"82770" деген сандар "81802" деген сандармен ауыстырылсын;
"6832" деген сандар "7051" деген сандармен ауыстырылсын;
"50000" деген сандар "146784" деген сандармен ауыстырылсын;
"72653" деген сандар "53341" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.