О бюджете Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 29 декабря 2018 года № 224/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 января 2018 года № 6225
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы - 197249 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20720 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4016 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - равно нулю;
поступлениям трансфертов - 172513 тысяч тенге;
2) затраты - 202472 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета - -5223;
6) финансирование дефицита бюджета - 5223.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25.07.2019 № 251/52 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.12.2019 № 275/58 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа объем субвенций в сумме 190200 тысяч тенге, в том числе:
2019 год - 60900 тысяч тенге;
2020 год - 64400 тысяч тенге;
2021 год - 64900 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ по Актогайскому сельскому округу на 2019 год согласно приложению 4 к настоящему решению.

Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 224/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 6225 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімінің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 197249 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 20720 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 4016 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - нөлге тең;
трансферттік түсімдер - 172513 мың теңге;
2) шығыстар - 202472 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - нөлге тең;
4) операциялар мен қаржы активтері бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - -5223;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 5223.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 25.07.2019 № 251/52 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2019 № 275/58 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ақтоғай ауылдық округінің бюджетінде субвенциялар көлемін 190200 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
2019 жыл - 60900 мың теңге;
2020 жыл - 64400 мың теңге;
2021 жыл - 64900 мың теңге.
3. Ақтоғай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімінің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

4. Учесть на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 111613 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25.07.2019 № 251/52 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.12.2019 № 275/58 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Аудан бюджетінің 2019 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 111613 мың теңге сомасында ескертілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 25.07.2019 № 251/52 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2019 № 275/58 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария,орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Б. Алханов
Секретарь маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 29
декабря 2018 года № 224/43
Бюджет Актогайского сельского округа на 2019 год
(с изменениями)

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілді.
Сессия төрағасы Б. Алханов
Мәслихат хатшысы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 224/43 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах,

013
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын қамтамасыз ету