О переименовании некоторых улиц и переулков села Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района
Решение акима Кожамжарского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 10 декабря 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 декабря 2018 года № 6172
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Кожамжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и переулки в селе Кожамжар Кожамжарского сельского округа Актогайского района:
улицу "Береговая" на улицу "Жағалау";
улицу "60 лет Октября" на улицу "Егемен";
улицу "Целинная" на улицу "Ертіс";
улицу "40 лет Победы" на улицу "Жеңіс"; улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік"; улицу "Степная" на улицу "Тәуелсіздік";
переулок "Олимпийский" на переулок "Сарыарқа"; переулок "Интернациональный" на переулок "Бірлік"; переулок "Садовый" на переулок "Астана"; переулок "Школьный" на переулок "Жастар"; переулок "Луговой" на переулок "Береке".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кожамжарского
сельского округа С. Тезекбаев

Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округінің Қожамжар ауылындағы кейбір көшелерін және тұйық көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 6172 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі Қожамжар ауылының тұрғындарының пікірі ескеріле отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 25 қазандағы қорытындысы негізінде, Қожамжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі Қожамжар ауылының келесі көшелері мен тұйық көшелері:
"Береговая" көшесі "Жағалау" көшесі болып;
"60 лет Октября" көшесі "Егемен" көшесі болып;
"Целинная" көшесі "Ертіс" көшесі болып;
"40 лет Победы" көшесі "Жеңіс" көшесі болып; "Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып; "Степная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Олимпийский" тұйық көшесі "Сарыарқа" тұйық көшесі болып; "Интернациональный" тұйық көшесі "Бірлік" тұйық көшесі болып;
"Садовый" тұйық көшесі "Астана" тұйық көшесі болып; "Школьный" тұйық көшесі "Жастар" тұйық көшесі болып; "Луговой" тұйық көшесі "Береке" тұйық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қожамжар ауылдық
округінің әкімі С. Тезекбаев